Materace kieszonkowe

Materace kieszonkowe są misterną konstrukcją sprężyn w kształcie walca umocowanych w pojedynczych, tkaninowych kieszeniach. Każda z nich pracuje niezależnie, doskonale amortyzując i współpracując z odpoczywającym ciałem. Konstrukcja zapewnia wygodę i komfort, perfekcyjnie dopasowując się do naturalnych krzywizn kręgosłupa i siły nacisku. Są idealne do spania we dwoje. Bezgłośna praca sprężyn nie zakłóca zdrowego, relaksującego snu. Materace mają szerokie zastosowanie. Idealnie podpierają kręgosłup, zatem wspomagają rehabilitację w schorzeniach ortopedycznych.

Materace kieszonkowe to udoskonalona wersja tradycyjnych produktów wypełnionych sprężynami. Oferowane przez nas rozwiązania są gwarancją komfortu i wygody, a przede wszystkim ciszy przy zmianie pozycji podczas snu. Jeżeli znasz problem skrzypiących sprężyn, najwyższy czas o nim zapomnieć. Materace kieszeniowe posiadają udoskonaloną konstrukcję, a ponadto sprężyny wykonane z cienkiego drutu. Wytrzymały materiał uformowany na kształt walca jest dodatkowo otoczony specjalną kieszenią. Ten system to gwarancja bezgłośnej pracy, nawet gdy osoba, z którą dzielisz łóżko, wstaje czy zmienia pozycję. Doskonała amortyzacja i niezależna praca całej konstrukcji to cichy, spokojny sen.

Kieszonkowe materace do spania — zalety

>Materace kieszonkowe są dużo bardziej elastyczne od tradycyjnych oraz lepiej dopasowują się do kształtu i ciężaru ciała. Zapewniają bardzo dobre podparcie dla kręgosłupa, dzięki czemu sprawdzą się również w przypadku osób cierpiących na schorzenia ortopedyczne. Cienkie materace kieszonkowe polecane są także dla wszystkich tych, którzy cenią komfort i wygodę wypoczynku. Doskonała regeneracja podczas snu jest możliwa, kiedy śpisz spokojnie, a wysokiej jakości materace sprawiają, że nie odczuwasz falowania lub skrzypienia, gdy druga osoba wstaje czy zmienia pozycję. W zestawie polecamy też solidne stelaże do łóżka.

M&K Foam — najlepsze materace kieszonkowe

Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom Klientów, proponujemy rozbudowany asortyment niezawodnych materacy, dzięki którym zapomnisz, czym jest niewygoda podczas snu. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą cienkich materacy kieszonkowych już dziś!