Drodzy Klienci! 

W celu zwiększenia zadowolenia z użytkowania naszych produktów i potwierdzenia wysokiej jakości uruchamiamy System Ochrony Mebli i Materacy


Regulamin promocji „Komplet + WAGAS” organizowanej przez M&K Foam GmbH Sp. z o.o. z siedzibą Kole (62-600), przy ulicy Toruńskiej 267, wpisaną do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy, KRS: 0000165485, NIP: 6660003806

 1. Okres trwania Promocji: od 28.05.2020 do 03.06.2020

 2. Miejscem promocji są salony prowadzące sprzedaż produktów producenta M&K Foam GmbH.

 3. Organizatorem promocji jest M&K Foam GmbH Sp. z o.o. z siedzibą w Kole (kod pocztowy 62-600), NIP 666-000-38-06, REGON 310514644, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Poznań – Nowe Miasta i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000165485.

 4. Promocja jest dostępna dla Klientów kupujących:

  • dowolny materac od 1000 zł

  • łóżko tapicerowane

  • ewentualny stelaż

  • ewentualna przekładka zwany dalej jako Komplet

   Wszystkie opisane wyżej, elementy muszą stanowić pasujący komplet.

 5. Uczestnik promocji kupujący Komplet, uprawniony jest do jego zakupu wraz z 5 letnią ochroną WAGAS, na zasadach określonych poniżej:

  • Produktami zakupionymi w ramach promocji będzie:
   wybrany materac od 1000 zł
   łóżko tapicerowane
   ewentualny stelaż
   ewentualna przekładka
   system ochrony mebli i materacy (5 letni)

  • Cena na Komplet zostanie obniżona o 16% w stosunku do obowiązującej w danym dniu ceny detalicznej tych produktów.

  • Końcowa cena kompletu wraz z zakupioną ochroną, będzie równa cenie detalicznej obowiązującej w dniu zakupu na sam Komplet.

 6. Promocja nie łączy się z innymi promocjami.

 7. Ogólne warunki ubezpieczenia WAGAS dostępne są u sprzedawcy produktów M&K Foam GmbH (zgodnie z pkt 2) oraz uregulowane w stosownej umowie zawartej pomiędzy WAGAS a kupującym.

 8. W przypadku rezygnacji Klienta z ochrony WAGAS obowiązuje regularna cena detaliczna bez wskazanego w pkt. 5 upustu.

 9. Udział w promocji jest jednoznaczny z akceptacją niniejszego regulaminu.

Regulamin można pobrać tutaj


 

Program ten to ochrona wypadkowa produktów po zakupie, pod warunkiem, że uszkodzenia nie powstały w trakcie transportu lub montażu oraz produkty są konserwowane i użytkowane zgodnie z zaleceniami producenta, a także użytkowane w celach niekomercyjnych.

Masz w domu małą księżniczkę, energicznego smyka, albo małego buntownika, a może przyjaciela czworonoga i martwisz się o stan swoich cennych nabytków? Chciałbyś, żeby przez długie lata wyglądały „jak nowe”? Możesz spać spokojnie - System Ochrony Mebli i Materacy obejmuje przypadkowe uszkodzenia, a w wypadku mebli nawet strukturalne, gwarantując łatwą, szybką i profesjonalną likwidację szkód. Ochrona działa nawet do 5 lat i obejmuje pokrycie wszystkich kosztów naprawy. Produkty nie tracą wartości, a przy zniszczeniach niemożliwych do naprawy produkt jest wymieniany na nowy.

Szeroki zakres ochrony mebli obejmuje między innymi wszelkie plamy (np. farby, kleje, napoje, żywność, makijaż), uszkodzenia powierzchni i konstrukcji (np. zarysowania, zadrapania, pęcherze, odpryski, złamania, uszkodzone szwy, sprężyny, mechanizmy, wypaczone ramy), zadrapania spowodowane przez zwierzęta oraz przypalenia, zbite szyby i lustra będące integralną częścią mebla. System ochrony materacy obejmuje przypadkowe plamy z napojów, żywności, płynów ustrojowych, atramentu, make-upu oraz przypadkowe rozdarcia, zadrapania, przypalenia oraz podrapania przez zwierzęta domowe. Ochrona nie obejmuje m.in. naturalnego zużycia, czyszczenia, zniszczeń spowodowanych przez pot, pogryzienia przez zwierzęta, zaniedbań w użytkowaniu i szkód celowych.

Program ubezpieczeniowy System Ochrony Mebli oraz System Ochrony Materacy realizuje dla nas doświadczona na rynku organizacja Wagas S.A. O szczegóły oferty pytajcie Państwo u naszych ekspertów w salonach.

Ogólne warunki ubezpieczenia tutaj.

Nie musicie już niepokoić się o trwałość zakupionych u nas produktów… Zadbaliśmy o to, aby żadne zmartwienia nie zakłóciły Waszego spokojnego i zdrowego snu…