Łóżka box kontynentalny

Wielbicielom wysmakowanych sypialni polecamy łóżka kontynentalne typu box. Są konstrukcyjnie masywne i stabilne, zachwycają elegancją w dużych i wysokich sypialniach. Zbudowane są z korpusu w obiciu z tkaniny i nóżek oraz zagłówka. Posiadają podstawę z listwami lub sprężynami bonelowymi, materac i przekładkę. Według indywidualnych potrzeb klienta, istnieje możliwość różnego kompletowania zestawów kontynentalnych z wykorzystaniem boxów, materacy do łóżek box oraz przekładek. Każdy model posiada tapicerowane wezgłowie, dające wygodne oparcie w chwilach wypoczynku. Umiejscowione wyżej niż w łóżkach tradycyjnych posłanie ułatwia poranne wstawanie. Estetyka wykonania połączona z komfortem użytkowania czyni boxy atrakcyjną ofertą w bogatym wachlarzu łóżek M&K foam.

Łóżka kontynentalne z zagłówkiem

Łóżka kontynentalne w różnych wariantach — z zagłówkiem, pojemnikiem na pościel czy pikowanym wykończeniem — kiedyś kojarzyły się przede wszystkim z luksusowymi wnętrzami hotelowymi, ale dziś cieszą się popularnością także w domach prywatnych, gdzie stanowią centralny punkt eleganckich sypialni. Charakterystyczną cechą tego rodzaju produktów jest przede wszystkim wysokość — są one zauważalnie wyższe od standardowych modeli, co znacznie ułatwia układanie się do snu oraz wstawanie. Ponadto łóżka kontynentalne z zagłówkiem są wyposażone w materace ze sprężynami bonellowymi gwarantującymi wysoki poziom komfortu, a zarazem wieloletnią trwałość. Dzięki ofercie naszego sklepu sam przekonasz się o zaletach tych mebli — sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Eleganckie łóżka kontynentalne do każdej sypialni

W naszym sklepie oferujemy zestawy łóżek kontynentalnych składające się solidnego korpusu, zagłówka, wygodnego materaca i przekładki. Proponowane boxy z pewnością usatysfakcjonują każdego, kto chce postawić na zdrowy, regenerujący sen, a do tego planuje wzbogacić wystrój sypialni eleganckimi meblami wypoczynkowymi. Są one bowiem dostępne w najróżniejszych wariantach kolorystycznych, a także wzorach sprawdzających się zarówno we wnętrzach klasycznych, jak i nowoczesnych. Dodatkowo każde łóżko kontynentalne z zagłówkiem z naszego sklepu może być komponowane z różnych elementów, tworząc prawdziwie niepowtarzalny box. Zapraszamy!