Stelaże z regulacją

Stelaże, wykonane z solidnego drewna, mają kluczowe znaczenie w konstrukcji łóżka i bezpośredni wpływ na komfort jego użytkowania. Odpowiadają za prawidłowe podparcie materaca, zapewniają jego wentylację, zapobiegają odkształceniom i wydłużają żywotność. Aby zmaksymalizować komfort snu i wypoczynku, wybrane modele stelaży wyposażone zostały w możliwość regulacji kąta nachylenia materaca, unoszenia zagłówka lub podnóżka. Mechanizm jest sterowany ręcznie, lub w bardziej zaawansowanych opcjach, z użyciem pilota. Regulacja stelaża powoduje, że łóżko zyskuje dodatkowe funkcje.

Stelaże regulowane do łóżek

Regulowany stelaż do łóżka to ciekawa opcja, która daje kilka możliwości w zakresie kąta nachylenia materaca. Unosząc zagłówek lub podnóżek, możesz nadać swojemu meblowi pożądany kształt dla maksymalnego komfortu wypoczynku. W ofercie posiadamy stelaże na pilot, które znacząco i bez większego wysiłku ułatwiają sterowanie mechanizmem oraz modele tradycyjne, sterowane ręcznie. Pamiętaj o ich zakupie, gdy decydujesz się na łóżka nowoczesne lub tradycyjne.

Stelaż do łóżka z regulacją — wygoda na co dzień

Łóżka wyposażone w regulowany stelaż są rekomendowane przede wszystkim jako sposób na niwelowanie bólu pleców poprzez ustawienie optymalnej pozycji. Dodatkowo znacznie ułatwiają funkcjonowanie osób przechodzących rekonwalescencję poprzez możliwość płynnej zmiany ułożenia do pozycji półsiedzącej, a tym samym wygodnego spożycia posiłku czy korzystania z komputera. Łóżko z regulowanym stelażem to komfort, na który zasługujesz. Niezależnie od wielkości ramy, u nas dopasujesz idealną podporę na materac.

Stelaż do łóżka regulowany elektrycznie

W zależności od potrzeb wybierz wśród wielu modeli stelaży regulowanych manualnie lub elektrycznie. Nie wiesz, który wariant będzie lepiej spełniał Twoje oczekiwania? Jeśli chcesz często korzystać z możliwości zmiany kąta nachylenia stelaża, pilot znacznie ułatwi obsługę łóżka. To praktyczne rozwiązanie pozwoli Ci czytać lub oglądać telewizor w pozycji siedzącej, a następnie płynnie przejść do płaskiego ułożenia. Stelaż do łóżka regulowany elektrycznie to również doskonała pomoc dla osób starszych lub niepełnosprawnych, którzy mogą samodzielnie decydować o ustawieniu oparcia.

Stelaż do łóżka z regulacją na zamówienie

Wysokiej jakości stelaże z regulacją przygotowujemy na indywidualne zamówienie. Dzięki temu możesz wybrać stelaże do łóżka w konkretnym rozmiarze oraz o takich parametrach, jakie spełnią Twoje oczekiwania. W razie pytań lub wątpliwości doradzamy w zakupie najlepszego podparcia, wierząc, że zdrowy sen to podstawa efektywnego funkcjonowania na co dzień. Nasze stelaże, w zależności od modelu, wykonujemy z giętkich, wytrzymałych listew brzozowych lub bukowych klejonych warstwowo oraz wykończonych ozdobną taśmą. Zachęcamy serdecznie do składania zamówień, a w razie potrzeby — do kontaktu!