Materace hotelowe

Ze względu na specyficzne wymagania hoteli, ośrodków wypoczynkowych i pensjonatów, opracowana została osobna grupa materacy charakteryzujących się większą wytrzymałością, dłuższą żywotnością, trudnopalnych, łatwych do utrzymania w czystości. Oprócz bezpieczeństwa, materace dedykowane hotelom zapewniają użytkownikom wygodny i zdrowy sen. Powodują, że poza domem można się wyspać równie dobrze, jak we własnym łóżku. Oferta dostosowana do potrzeb zamawiającego.

Materace hotelowe to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia pokoju lub apartamentu, który oddajesz w użytkowanie gości. Z punktu widzenia właściciela obiektu noclegowego ważne jest, aby materacspełniał kilka funkcji:

  • był wyjątkowo odporny na odkształcenia oraz przetarcia,
  • był łatwy w utrzymaniu czystości,
  • zapewniał komfort użytkowania osobom o różnych gustach.

W M&K Foam wiemy, że dla swoich gości poszukujesz wyłącznie rozwiązań wysokiej jakości. Dlatego oferujemy materace hotelowe, które — w przeciwieństwie do domowych — są twardsze, o większej gęstości pianki lub sprężyn oraz wykonane z wytrzymałych tkanin, posiadających certyfikaty trudnopalności. To ważne, aby miejsce do spania było nie tylko komfortowe, ale także bezpieczne.

Komfortowe i wytrzymałe materace hotelowe — producent

Materace piankowe sprężynowe, pikowane mogą być użytkowane z dwóch stron, co przedłuża ich żywotność. Pamiętaj także o prestiżu — wyższe (nawet 50-centymetrowe) materace hotelowe wyglądają gustownie i luksusowo. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jako producent, razie pytań lub chęci złożenia zamówienia hurtowego, zapraszamy do kontaktu specjalistami, którzy podpowiedzą najlepsze produkty dla Twojego hotelu.