System ochrony materacy i mebli

Program ten to ochrona wypadkowa produktów po zakupie, pod warunkiem, że uszkodzenia nie powstały w trakcie transportu lub montażu oraz produkty są konserwowane i użytkowane zgodnie z zaleceniami producenta, a także użytkowane w celach niekomercyjnych.

Masz w domu małą księżniczkę, energicznego smyka, albo małego buntownika, a może przyjaciela czworonoga i martwisz się o stan swoich cennych nabytków? Chciałbyś, żeby przez długie lata wyglądały „jak nowe”? Możesz spać spokojnie - System Ochrony Mebli i Materacy obejmuje przypadkowe uszkodzenia, a w wypadku mebli nawet strukturalne, gwarantując łatwą, szybką i profesjonalną likwidację szkód. Ochrona działa nawet do 5 lat i obejmuje pokrycie wszystkich kosztów naprawy. Produkty nie tracą wartości, a przy zniszczeniach niemożliwych do naprawy produkt jest wymieniany na nowy.

Szeroki zakres ochrony mebli obejmuje między innymi wszelkie plamy (np. farby, kleje, napoje, żywność, makijaż), uszkodzenia powierzchni i konstrukcji (np. zarysowania, zadrapania, pęcherze, odpryski, złamania, uszkodzone szwy, sprężyny, mechanizmy, wypaczone ramy), zadrapania spowodowane przez zwierzęta oraz przypalenia, zbite szyby i lustra będące integralną częścią mebla. System ochrony materacy obejmuje przypadkowe plamy z napojów, żywności, płynów ustrojowych, atramentu, make-upu oraz przypadkowe rozdarcia, zadrapania, przypalenia oraz podrapania przez zwierzęta domowe. Ochrona nie obejmuje m.in. naturalnego zużycia, czyszczenia, zniszczeń spowodowanych przez pot, pogryzienia przez zwierzęta, zaniedbań w użytkowaniu i szkód celowych.

Program ubezpieczeniowy System Ochrony Mebli oraz System Ochrony Materacy realizuje dla nas doświadczona na rynku organizacja Wagas S.A. O szczegóły oferty pytajcie Państwo u naszych ekspertów w salonach.

Nie musicie już niepokoić się o trwałość zakupionych u nas produktów… Zadbaliśmy o to, aby żadne zmartwienia nie zakłóciły Waszego spokojnego i zdrowego snu…