Szafka 80670


Szafka widoczna na zdjęciu to elegancki mebel tapicerowany z dużym blatem i gustowną szufladą. Do wyboru jest całe mnóstwo tkanin obiciowych oraz kolorów, dzięki czemu bez trudu można zaaranżować wygląd szafki i sypialni po swojemu. Do przechowywania służy całkiem pokaźny blat, na którym można postawić lampkę nocną, położyć telefon, szklankę wody czy ulubione czasopismo do poczytania wieczorem. Na bardziej intymne przedmioty sprawdzi się z kolei schowana w konstrukcji szuflada z wygodnym uchwytem.

  • Dane techniczne
  • Tkaniny
  • Do pobrania
  • Ceny

Wymiary

Podane wymiary rzeczywiste produktów mogą się różnić o +/- 5 mm z uwagi na różnorodność materiałów obiciowych oraz specyfikę produktów.
Zmiany zastrzeżone. Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu zapisów Kodeksu cywilnego i są publikowane wyłącznie w celu informacyjnym.

Opis wersji

gr. - grupa materiałów obiciowych, np. gr. 1

Tkaniny z grupy 1

Tkaniny z grupy 2

Tkaniny z grupy 3

Tkaniny z grupy 4

Tkaniny z grupy 5

Fargotex Atalier by Maciej Zień

Tkaniny z grupy 6

Prezentowane zdjęcia tkanin mają charakter poglądowy. Zapraszamy do naszych salonów w celu zapoznania się z rzeczywistymi próbkami. W przypadku domówienia mebla tapicerowanego tkaniną w takim samym kolorze jak zakupione wcześniej meble, może wystąpić różnica w odcieniach wybranej tkaniny.

Opis wersji:

gr. - grupa materiałów obiciowych, np. gr. 1


Sugerowane ceny sprzedaży

COM_DJCART_ADD_TO_CART_SUCCESSFULLY
Wersja gr. 1 gr. 2 gr. 3 gr. 4 gr. 5 gr. 6 gr. 7
Standard
729
752
785
817
865
907
--- ---